UWAGA! Zmiany w odpłatnościach w przedszkolu. - Przedszkole numer 56 w Gdyni

UWAGA! Zmiany w odpłatnościach w przedszkolu.

UWAGA!

Zamiany w odpłatnościach w przedszkolu!

Z dniem 1 września br. Wprowadzono nowe zasady naliczania odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu.

1. Rodzice zobowiÄ…zani sÄ… do wpisywania godzin przyprowadzenia i odbioru dziecka w „Rejestrze pobytu dziecka w przedszkolu”.
  2. Każdorazowo, gdy dziecko zostanie odebrane wczeÅ›niej lub później dokonywany bÄ™dzie odpis w odpÅ‚atnoÅ›ciach.
  3. Odpis dokonywany będzie na koniec każdego miesiąca.
  4. Odpis będzie dokonywany za pełne godziny (1 godzina = 60 minut) poza podstawą programową.
  5. Odpis będzie dokonywany za niewykorzystane godziny (1 niewykorzystana godzina = 1 zł).
  6. Zasada ta nie dotyczy dzieci 6-letnich z rocznika 2012, ponieważ godziny programowa mają one w całości za darmo.
  1. WypeÅ‚nianie rejestru nie jest obowiÄ…zkowe, jednak w przypadku niewpisywania godzin  za odpÅ‚atnoÅ›ci za pobyt dziecka w przedszkolu bÄ™dzie naliczana zgodnie ze zÅ‚ożonÄ… deklaracjÄ….
  1. O wpisach do rejestru musi pamiętać rodzic/osoba upoważniona.
  2. Do rejestru wpisujemy peÅ‚ne godziny (póÅ‚ godziny z dwóch dni nie sumuje siÄ™).
  3. Do rejestru nie wpisuje się dat wstecznych. Nie zastaną one uwzględnione podczas naliczania opłat za przedszkole.
  • „Rejestr pobytu dziecka w przedszkolu” stanowi dokument, na podstawie którego nalicza siÄ™ odpÅ‚atność. Dzieci nie mogÄ… pisać ani rysować po dokumencie.
  • WpÅ‚aty za wyżywienie oraz godzinowy pobyt dokonujemy do 15-tego każdego miesiÄ…ca na nastÄ™pujÄ…ce konta:
  1. OpÅ‚ata godzinowa: Konto PKO BP 71 1020 4900 0000 8402 3086 2090
  1. OpÅ‚ata za wyżywienie: Konto PKO BP30 1020 4900 0000 8102 3086 2102.

Data dodania: 2018-09-09 13:51:29
Data edycji: 2018-09-09 14:51:58

JeÅ›li nie umie-naucz, jeÅ›li nie wie-wytÅ‚umacz, jeÅ›li nie może-pomóż"