Bieg Przedszkolaka

Olimpiada Biegowa Dzielnicy Cisowa

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Biegu Przedszkolaka i zaangażowanie się w zawody.

Najbliższy Bieg Przedszkolaka zlokalizowany niedaleko Przedszkola nr 56, odbędzie sie 12 kwietnia przy Przedszkolu nr 56 (boisko przy ul. Chylońskiej 237). Zawody odbędą się w czwartek między 10:00, a 12:00. Biuro zawodów będzie otwarte wcześniej od 8:45 do 9:45.

Biegi Przedszkolaka są zorganizowane w ramach popularnego cyklu Puchar Gdyni we współpracy z Radą Dzielnicy Cisowa.

Zapisy na biegi prowadzą nauczycielki grup do 5 kwietnia.

Uprzejmie informujemy, że Biegi Przedszkolaka zostają przesunięte ze względu na warunki pogodowe.

Niezwłocznie poinformujemy Państwa o nowym terminie.

15 marca br. o godzinie 10:00 na boisku przy Przedszkolu nr 56 odbędzie się "Bieg Przedszkolaka".

Szczegółowe informacje zostaną umieszczone na głównej tablicy informacyjnej w Przedszkolu.