Kampania Idą Święta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj!

Jakie obrazy przywołuje Państwa wyobraźnia na hasło: Magia Świąt Bożego Narodzenia? Gromadzenie się przy jednym stole, krzątanie się po kuchni, obdarowywanie życzeniami. Każdy z nas nosi w głowie swoje indywidualne wspomnienia i skojarzenia. Niejednokrotnie zdarza się, że pochłonięci długimi przygotowaniami często zapominamy o tym, co tak naprawdę jest najważniejsze. Pragniemy by cała Polska, jednogłośnie i pełna zaangażowania, krzyknęła w głos: Idą Święta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj!

Nasze Przedszkole dołączyło do kampanii IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ, której kibicuje Rzecznik Praw Dziecka. Poniżej kilka ważnych informacji dotyczących projektu, o których powinni Państwo wiedzieć:

1. To pierwsza edycja naszej kampanii, którą chcemy kontynuować i rozbudowywać z roku na rok. Główna idea projektu dotyczy wspólnego – dzieci i rodziców - pisania kartek świątecznych. W tym celu przygotowaliśmy 200 tysięcy bożonarodzeniowych kartek, które chcemy, aby dotarły wszędzie, gdzie tylko jest to możliwe. Uczyńmy z nich jak najlepszy użytek, rozdajcie je Państwo dzieciom. Wskazali Państwo w formularzu rejestracyjnym, ile kartek Państwu potrzeba: wszystkie one zostaną w trybie pilnym wysłane do Państwa na wskazany adres. Proszę pamiętać, że kartki przez nas przygotowane odbierane są przez Państwa na Państwa koszt.

2. W pierwszej edycji naszej kampanii swoją uwagę skupiamy na najmłodszych – przedszkolakach oraz uczniach klas 1-3 szkół podstawowych - dla których przygotowaliśmy super konkurs plastyczny. Zapraszamy do udziału w nim – więcej informacji znajdą Państwo w zakładce KONKURS.

3. Lista laureatów – zgodnie z zapisami w regulaminie - ogłoszona zostanie jeszcze przed świętami. Od nowego roku wysyłać będziemy do zwycięzców nagrody, które przeznaczone będą nie tylko dla autorów zwycięskich kartek świątecznych, ale również dla całych klas, nauczycieli prowadzących oraz rodziców.

4. Każda instytucja, która weźmie udział w projekcie otrzyma specjalnie przygotowany certyfikat. Odrębny certyfikat otrzyma również osoba, która koordynuje przebieg kampanii w przedszkolu/szkole.

Data dodania: 2018-11-15 13:29:27
Data edycji: 2018-11-15 13:36:29