Konkurs plastyczny dla dzieci "POZDROWIENIA Z DOMU"

Konkurs plastyczny dla dzieci

Kochani, od kilku dni uczymy się i bawimy w domach, unikamy wyjść, spotkań nawet z przyjaciółmi i rodziną. Nie tylko doskwiera nam czasami nuda, ale też tęsknota za bliskimi. Pomagają nam nowe technologie. Wyobraźcie sobie jednak, że kiedyś było inaczej, wyobraźcie sobie świat, w którym nie ma komputerów, telefonów i laptopów. Świat, gdzie jedynym źródłem komunikacji są pocztówki i listy, na które czeka się całymi dniami, tygodniami, a nawet może i miesiącami.

Więcej szczegółów na stronie czasdzieci.pl (organizatora konkursu)

Co trzeba zrobić?

1. Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny
    Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
  2. Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.
    P.S. Mamy nadzieję, że ten rodzaj okazywania sobie sympatii na tyle Wam się spodoba, że będziecie go kontynuować

Do wygrania:
    • Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
    • 10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Data dodania: 2020-03-29 15:17:27
Data edycji: 2020-03-29 21:01:05