Rekrutacja kolejny etap

REKRUTACJA- kolejny etap

(listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych)

Szanowni Państwo!

W dniu 22.04.2024 o godz. 12.00 zostanie ogłoszona lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych będzie udostępniona na parterze przedszkola za głównymi drzwiami wejściowymi do placówki po prawej stronie.

Obowiązkiem rodzica/opiekuna prawnego, którego dziecko widnieje w grupie zakwalifikowanych do Przedszkola nr 56 jest potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola w systemie rekrutacyjnym oraz wypełnienie, podpisanie , dostarczenie do przedszkola w terminie od 22.04.-25.04.2024r. (w dniu 25.04. do godz.16.00).

Dokumenty (potwierdzenie woli) wkładamy bezpośrednio do wrzutni, która znajduje się za szklanymi drzwiami na I piętrze przedszkola.

Obowiązkowo należy potwierdzić złożenie dokumentu stosownym podpisem i datą (lista obok wrzutni)

Niedostarczenie wymaganego dokumentu będzie równoznaczne z rezygnacją zapisu dziecka do placówki.

Z poważaniem,

Komisja Rekrutacyjna przy Przedszkolu nr 56 w Gdyni