Rekrutacja - procedura odwoławcza

Dnia 14 kwietnia 2021 roku, od godz.12.00 w budynku przedszkola zostały  podane do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Procedura odwoławcza
W dniach 14.04.2021 godz. 13.00 do dnia 20.04.2021 godz. 15.00 odbywa się procedura odwoławcza.
Rodzice dzieci, które nie dostały się do przedszkola, mogą w ciągu 7 dni od daty wywieszenia listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola zwrócić się na piśmie do Komisji Rekrutacyjnej o uzasadnienie odmowy przyjęcia dziecka do przedszkola.
Komisja Rekrutacyjna sporządza uzasadnienie odmowy przyjęcia w terminie 5 dni od dnia wystąpienia rodzica.
Rodzic może w ciągu 7 dni od otrzymania uzasadnienia odmowy od Komisji Rekrutacyjnej wnieść odwołanie do Dyrektora przedszkola.
Dyrektor rozpatruje odwołanie od rozstrzygnięcia Komisji Rekrutacyjnej w terminie 7 dni ( od dnia jego otrzymania).

Dokumenty odwoławcze należy dostarczyć do wrzutni za szklanymi drzwiami przedszkola (I piętro).

Data dodania: 2021-04-14 13:49:23
Data edycji: 2021-04-14 13:51:50