STRAJK

Drodzy Rodzice,

Dziękuję za słowa wsparcia (e-maile, telefony) i wyrozumiałość wobec sytuacji nauczycieli. Państwa postawa jest dla nich niezwykle budująca.

Informuję, że pracownicy Przedszkola nr 56  deklarują prowadzenie akcji strajkowej do końca tygodnia tj. do dnia 12 kwietnia 2019r.

W związku z powyższym przedszkole nie będzie  w stanie zapewnić bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu wszystkim dzieciom (do dyspozycji pozostaje 2 nauczycieli dyrektor i wicedyrektor).

Ponieważ sytuacja może ulec zmianie uprzejmie proszę o śledzenie informacji umieszczanych  na stronie internetowej Przedszkola nr 56.

Dyrekcja Przedszkola

Data dodania: 2019-04-08 18:56:09