SZLACHETNA PACZKA-relacja z dostarczenia paczek do potrzebującej rodziny

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego przygotowane przez nas paczki dotarły do potrzebującej rodziny :)

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Ilość paczek przerosła całą Rodzinę! Marysia w pierwszej chwili nie wiedziała co ma powiedzieć, a po kolejnych paczkach, które pojawiały się w mieszkaniu, po prostu popłakała się. Pan Łukasz nawet nie marzył o takiej pomocy. Jak zobaczył ile paczek jest wnoszonych przez wolontariuszy, doznał wielkiego szoku i po prostu zaniemówił. Maria niezwykle się ucieszyła z laptopa - nie mogła wyjść z zachwytu, że w końcu będzie mogła się bez problemu uczyć w domu, na nauczaniu zdalnym. Pan Łukasz natomiast najbardziej docenił, że w mieszkaniu pojawił się sprzęt AGD, który ułatwi życie całej Rodziny. Z niedowierzaniem powtarzał, że są jeszcze ludzie, którzy tak bezinteresownie niosą pomoc drugiej osobie. W jego oczach, przez cały moment wręczania paczek, było widać łzy szczęścia. Radość i wzruszenie, które przepełniały w tamtym momencie wszystkich wolontariuszy oraz całą Rodzinę, były nie do opisania. Niezmiernie się cieszę, że mogłam być częścią tak magicznego wydarzenia i w Państwa imieniu wnieść szczęście do życia tej Rodziny.

Słowo od Rodziny

Rodzina chciałaby życzyć zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku, a najbardziej chce podziękować za tak hojne obdarowanie darami - Rodzina wciąż pozostaje w szoku ilością pomocy. Pan Łukasz chciałby coś wypalić w drewnie dla Przedszkola.

Słowo od Wolontariusza

Chciałabym podziękować za tak wielkie zaangażowanie całego przedszkola, a w szczególności rodzicom, którzy tak chętnie uczestniczyli w zbiórce. Chciałbym życzyć wszystkim pracownikom oraz rodzicom wspaniałych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Data dodania: 2021-12-22 21:49:28
Data edycji: 2021-12-22 21:56:50