WTORKOWE ZAJĘCIA z Akademią Młodych Sportowców AKTUALIZACJA

WTORKOWE ZAJĘCIA z Akademią Młodych  Sportowców AKTUALIZACJA

UWAGA!

Drodzy Rodzice!

Wychodząc Państwu na przeciw, chcielibyśmy w kilku punktatch podsumować ustalenia dotyczace zajęć gimnastycznych orgaznizowanych przez Akademię Młodych Sportowców, odbywających się na sali gimnastycznej.

• Przypominamy, iż zajęcia sportowe zorganizowane we wtorki (w dwóch turach 14:30 do 15:30 oraz 15:30 do 16:30) są zajęciami dodatkowymi,  które poprzez zabawę rozwijają umiejętności ruchowe i zdolności motoryczne dzieci oraz wspomagają ich wszechstronny rozwój.
  • Zainteresowani Rodzice wypełniali karty zgłoszniowe oraz upoważnienia dotyczące powierzenia dziecka trenerowi z Akademii.
  • Organizatorzy zajęć proszą o potwierdzenie udziału dziecka poprzez sms z wybraną godziną zajęć.

JEŻELI KTOŚ Z PAŃSTWA JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁ PROSIMY O PILNY KONTAKT Z WYCHOWAWCĄ W CELU UZUPEŁNIENIA DOKUMENTÓW.

• Trenerzy odbierają dzieci z przedszkola przed zajęciami. Od tego momentu odpowiedzialność  za dzieci ponoszą trenerzy Akademii Młodych Sportowców.
  • W momencie trwania zajęć opiekunem dzieci jest trener oraz Akademia Młodych Sportowców.
  • Rodzic/osoba upoważniona zobowiązani są do odebrania dziecka z sali gimnastycznej po zakończeniu zajęć (tj. 15:30 lub 16:30 w zależności od wybraj godziny zajęć), a trener ma obowiązek sprawdzenia danych osoby odbierającej dziecko z zajęć.
  • Płatność zajęć 20 zł /m-c.
  • Zajęcia sportowe  prowadzone są przez profesjonalistów, którzy oprócz fachowej wiedzy przekazuja dzieciom mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii.
  • W razie pytań zachęcamy do kontaktu z trenerami Akademii; panie nauczycielki również postarają się odpowiedzieć na Państwa pytania.

Zapraszamy na stronę naszego przedszkola, gdzie można zobaczyć jka wyglądają zajęcia (link poniżej):

Akademia Młodych Sportowców

Data dodania: 2018-12-13 20:42:55