Wytyczne i rekomendacje

Szanowni Państwo!

W związku z tym, iż nadal obowiązuje nas V aktualizacja wytycznych i rekomendacji GIS z dnia 19 listopada 2020r. nie traci ważności "Procedura na wypadek zagrożenia COVID-19 w zakresie zasad i trybu zapobiegania zakażeniom i rozprzestrzeniania się choroby w Przedszkolu nr 56 w Gdyni" (znajdziecie ją Państwo na naszej stronie przedszkola w zakładce dla rodziców- dokumenty do pobrania)

Aby zapobiec transmisji choroby zwracamy się do Państwa z prośbą o przestrzeganie stosownych zapisów oraz ograniczeń takich jak nieprzemiewszczanie się po korytrzu, zakładanie masek w przestrzeni przedszkolnej oraz przebywania czterech osób dorosłych plus dzieci w szatni.

WEŹMY ZBIOROWĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I CHROŃMY ZDROWIE I ŻYCIE!

Dyrektor oraz Pracownicy Przedszkola nr 56 w Gdyni

Data dodania: 2022-01-10 10:54:16