Zakończenie roku przedszkolnego

Szanowni Rodzice,

proszę o przekazanie swoim dzieciom, że

Dyrektor, Wicedyrektor, nauczyciele grupy IV,V,VI zapraszają na uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnanie z przedszkolem w dniu 23 czerwca 2020 roku tj. wtorek od godz.16.00

Z uwagi na trwający czas epidemiczny i reżim sanitarny w placówkach przedszkolnych, Dyrektor i Wicedyrektor  Przedszkola Nr 56 wraz  z nauczycielami najstarszych grup ustaliliśmy, że uroczyste pożegnanie starszaków będzie miało zupełnie inny charakter i przebieg, jak organizowane przez wiele lat do tej pory święto.

Na uroczystości może być tylko i wyłącznie dziecko uczęszczające do grupy IV, V,VI ,które odchodzi do szkoły wraz z jednym rodzicem.

Pożegnanie starszaków odbędzie się na terenie dziedzińca przedszkolnego, w grupach 10 osobowych, w odstępach czasowych co 20 minut. Dzieci staną na wyznaczonych miejscach przestrzegając społeczny dystans odległości od siebie. Ustalona kolejność uczestnictwa dzieci będzie podana indywidualnie przez nauczycieli za pomocą poczty elektronicznej.

Rodzic, który będzie obecny na uroczystości zajmie miejsce w wyznaczonej strefie rodzica  na wysokości swojego dziecka. Ponad to, z chwilą wejścia na teren dziedzińca, aż do jego opuszczenia zobowiązany jest do zakrycia ust i nosa maseczką, przestrzegania społecznego dystansu odległości z uczestnikami uroczystości za wyjątkiem własnego dziecka.

W przypadku braku maseczki lub niewłaściwego założenia rodzic nie będzie mógł brać udziału w uroczystości.

Dzieci nie mają obowiązku zakładania maseczki.

Plan uroczystości:

• Powitanie dzieci i rodziców
  • Kilka słów Dyrektora Przedszkola i nauczycieli grup do dzieci kończących edukację przedszkolną
  • Wręczenie dyplomów, upominków dzieciom.
  • Zakończenie uroczystości

Nie przewiduje się i nie planuje poczęstunku, spotkania i rozmów z rodzicami na terenie przedszkola.

Data dodania: 2020-06-15 22:15:30
Data edycji: 2020-06-16 10:26:45