Zbiórka elektrośmieci

Drodzy Rodzice,

Nasze Przedszkole po raz kolejny bierze udział w konkursie organizowanym przez Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy iChylonki” z siedzibą w Gdyni

„EKSPERT E.E. CZYLI W TROSCE O ŚRODOWISKO”

W związku z tym dnia 02.02.2022r (środa) w godzinach 7.30-9.00 będzie miała miejsce  ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Aby wziąć udział w konkursie, który towarzyszy zbiórce -należy wypełnić  "Oświadczenie rodzica" oraz "Kartę ucznia" - formularze są do pobrania z tablicy, gdzie widnieje plakat o zbiórce w wiatrołapie lub z załączników poniżej.

Formularze należy dostarczyć w dniu zbiórki do Pani Uli z grupy Sówki lub Pani Marzeny z grupy Jeżyki.

WAŻNE!!!  Zgodnie z regulaminem:

!!! w ramach zbiórki odbierany jest kompletny ZużytySprzętElektrycznyElektroniczny (UWAGA: nie będą przyjmowane sprzęty niekompletne oraz części ZSEE).

!!! Ponadto nie można oddawać sprzętu, którego charakter wskazuje, iż pochodzi z przemysłu/działalności gospodarczej.

!!! UWAGA: nie zbieramy innych odpadów niebezpiecznych typu: świetlówki, akumulatory,baterie, tonery.

!!! Dokładny wykaz zbieranych elektroodpadów w tabeli w zalaczniku

Data dodania: 2022-01-19 12:02:40
Data edycji: 2022-01-28 17:16:04