Rozpoczęcie roku - Procedury obowiązujące w przedszkolu

Drodzy rodzice od dnia 1.09.2020r. nadal obowiązywać będą aktualne procedury dotyczące pracy przedszkola, reżimu sanitarnego oraz zasad do jakich musimy się wszyscy dostosować.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z załączonymi procedurami oraz zwrócenie uwagi na najistotniejsze informacje dotyczące przyprowadzania dziecka do przedszkola, m.in:

• dziecko należy przyprowadzić do godziny 8:15
  • opiekun przy wejściu dezynfekuje ręce, a do przedszkola wchodzi obowiązkowo w maseczce
  • do szatni wpuszczany będzie jeden rodzic i jedno dziecko NOWOPRZYJĘTE
  • przedszkolaki, które korzystają z edukacji przedszkolnej kolejny rok, odprowadzane będą przez rodzica do szklanych drzwi na piętrze i przekazywane pracownikowi przedszkola.

• tuż za drzwiami szklanymi, po prawej stronie znajduje się czytnik, do rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu. Rodzic za pomocą karty rejestruje obecność dziecka i opuszcza przedszkole.

• rodzice na wejście do szatni oczekują na korytarzu przy windzie zachowując dystans, nie tłocząc się
  • rodzic po przebraniu dziecka przekazuje je obsłudze przedszkola i opuszcza szatnię (rodzic nie przemieszcza sie po przedszkolu)
  • obowiązuje całkowity zakaz przynoszenia do przedszkola pluszaków i innych zabawek, jedzenia, picia

Pamiętajmy, że najważniejsza jest wyrozumiałość i odpowiedzialność za zdrowie dzieci i nas wszystkich.
Data dodania: 2020-08-25 12:09:32
Data edycji: 2020-08-31 13:57:34